cenik obkladačské  práce

  

 

 

Rekonstrukce bytů a koupelen

S partou českých!!  řemeslníků vám rádi uděláme rekonstrukci bytu či domu.
Např.vyzdění Itongem nebo cihlami, výměnu koupelnového jádra, omítky, štuky, obklady a izolace balkónů po obklad a izolace bazénů. Samozřejmě zajistíme i odborné práce (instalatérské, elektrikářské, plynařské).

Rekonstrukce kuchyní
Už při zavěšování skříněk nad pracovní plochou je vhodné konzultovat s obkladačem a mít vybrané obklady (alespoň rozměry)

Rekonstrukce WC?
Už při zavěšování skříněk nad pracovní plochou je vhodné konzultovat s obkladačem a mít vybrané obklady (alespoň rozměry). (Např. předsazení před stěnu vytvoří nad WC odkládací plochu).
Výšku sádrokartonové nebo vyzděné plochy je třeba před jejím dokončením konzultovat s obkladačem a mít vybrané alespoň rozměry obkladů (aby spára mohla přesně probíhat přes odkládací plochu bez velkých komplikací). Někdy je totiž třeba výšku plochy vzhledem k použitým obkladům snížit (rozebrat hotové sádrokartonové předsazení, či odbourat vyzdění a třeba o 2 cm je snížit).

A rekonstrukce koupelny?
Střed baterií a WC, umyvadlo apod. musí být v ose obkladu nebo v jeho spáře. V souvislosti s tím jde i doladění výšky vany.
Tedy pokud není člověk estetický barbar.
To musí udělat instalatér. Napevno připraví ve zdi rozvody. Jenže on nemůže vědět, kde bude přesně spára či střed obkladu. To ví obkladač, který přijde a často musí rozvody vybourat a přesunout dle obkladů.
V případě, že to necháte na mně, udělám rozvody sám tak, aby byly přesně tam, kde to bude vyhovovat dle obkladů. Rozetnete tím bludný kruh.
Při rekonstrukci často po zednících či instalatérech také snižuji odpady pro sprchový kout (není nic horšího, než mít zbytečně vysoko podlahu sprchového koutu a vylézat z něj na mokrou a kluzkou podlahu).

 

Čeká vás rekonstrukce koupelny či bytu? Budu rád, když se ozvete.

Josef Štěpánek

 
 
 
 
kl.slova:  rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce WC

 


Koupelny

Kuchyně

Ostatní

Ostatní

Josef Štěpánek
tel.: 732 451 590

obklady.stepanek@seznam.cz
 

    Výběr kancelářské židle                               www.chytre-rekonstrukce.cz                        © 2012-2017                          manuál výběru matrace